ABC Poradni

Wizyty prywatne

 1. Pierwsza wizyta prywatna u psychiatry lub psychologa
 2. Kolejne wizyty prywatne u psychiatry lub psychologa

Wizyty refundowane

 1. Pierwsza wizyta u psychiatry
 2. Pierwsza wizyta u psychologa
 3. Pierwsza wizyta u psychiatry lub psychologa w ramach leczenia uzależnień
 4. Kolejne wizyty u psychiatry i psychologa

Standardy obowiązujące w naszej Poradni

 1. Wysoka jakość
 2. Tajemnica zawodowa
 3. Poufność
 4. Kodeks etyczny
 5. Podnoszenie kwalifikacji
 6. Psychoterapia
 7. Dokumentacja

 


Wizyty prywatneTemat: Pierwsza wizyta prywatna u psychiatry lub psychologa

Aby rozpocząć leczenie prywatne u tych specjalistów nie potrzebują Państwo skierowania. Zapisać mogą się Państwo osobiście, telefonicznie lub drogą elektroniczną. Kartotekę zakładamy w dniu wizyty, w tym celu proszę mieć ze sobą dowód osobisty. Na pierwszą wizytę warto, aby zabrali Państwo ze sobą wszelkie dokumenty z wcześniejszego leczenia, jeżeli takie miało miejsce - karty wypisowe, zaświadczenia, wyniki badań. Dobrze, by znali Państwo również nazwy, dawki i sposób przyjmowania wszystkich leków - w tym celu mogą Państwo przynieść ze sobą puste opakowania po lekach. Powyższe informacje będą bardzo przydatne dla lekarza podczas pierwszej wizyty, jak również ułatwią i przyspieszą proces leczenia. Aktualne ceny i zakres świadczeń w ramach wizyt prywatnych znajduje się w zakładce cennik.

 

Temat: Kolejne wizyty prywatne u psychiatry lub psychologa

Terminy kolejnych wizyt umawiają Państwo w dogodnych dla siebie terminach i w dowolnej formie (osobiście, telefonicznie). Uprzejmie prosimy o informowanie Rejestracji, jeśli nie mogą Państwo przybyć na wizytę w wyznaczonym dniu. Wówczas mamy możliwość zaproponowania Państwu innego terminu, a tym samym zwalniają się miejsca dla innych osób.

 

Powrót do listy tematów

 


Wizyty refundowaneTemat: Pierwsza wizyta u psychiatry

Aby rozpocząć leczenie u tego specjalisty nie potrzebują Państwo skierowania. Zapisać mogą się Państwo osobiście lub telefonicznie. Kartotekę zakładamy w dniu wizyty, w tym celu proszę mieć ze sobą dowód osobisty. Na pierwszą wizytę warto, aby zabrali Państwo ze sobą wszelkie dokumenty z wcześniejszego leczenia, jeżeli takie miało miejsce - karty wypisowe, zaświadczenia, wyniki badań. Dobrze, by znali Państwo również nazwy, dawki i sposób przyjmowania wszystkich leków - w tym celu mogą Państwo przynieść ze sobą puste opakowania po lekach. Powyższe informacje będą bardzo przydatne dla lekarza podczas pierwszej wizyty, jak również ułatwią i przyspieszą proces leczenia.

 

Temat: Pierwsza wizyta u psychologa

Aby ustalić termin wizyty u psychologa potrzebują Państwo skierowanie od naszego lekarza psychiatry. Z takim skierowaniem zapraszamy Państwa osobiście do rejestracji naszej Poradni. Kartotekę zakładamy w dniu wizyty u lekarza, w tym celu proszę mieć ze sobą dowód osobisty. Jeśli przychodzą Państwo do psychologa na badania warto wziąć ze sobą okulary do czytania.

 

Temat: Pierwsza wizyta u psychiatry lub psychologa w ramach leczenia uzależnień

Skierowanie do specjalistów w ramach leczenia uzależnień nie jest Państwu potrzebne. Zapisać mogą się Państwo osobiście lub telefonicznie. Kartotekę zakładamy w dniu wizyty, w tym celu proszę mieć ze sobą dowód osobisty. Na pierwszą wizytę do lekarza psychiatry warto, aby zabrali Państwo ze sobą wszelkie dokumenty z wcześniejszego leczenia, jeżeli takie miało miejsce - karty wypisowe, zaświadczenia, wyniki badań. Dobrze, by znali Państwo również nazwy, dawki i sposób przyjmowania wszystkich leków - w tym celu mogą Państwo przynieść ze sobą puste opakowania po lekach. Powyższe informacje będą bardzo przydatne dla lekarza podczas pierwszej wizyty, jak również ułatwią i przyspieszą proces leczenia.

 

Temat: Kolejne wizyty u psychiatry i psychologa

Terminy kolejnych wizyt umawiają Państwo w dogodnych dla siebie terminach i w dowolnej formie (osobiście lub telefonicznie). Uprzejmie prosimy o informowanie Rejestracji, jeśli nie mogą Państwo przybyć na wizytę w wyznaczonym dniu. Wówczas mamy możliwość zaproponowania Państwu innego terminu, a tym samym zwalniają się miejsca dla innych osób.

 

Powrót do listy tematów

 


Standardy obowiązujące w naszej PoradniTemat: Wysoka jakość

Zdając sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka wiąże się z naszą pracą przywiązujemy dużą uwagę do wysokiej jakości usług i opieki medycznej oferowanej w naszej Poradni. Podejmując wszelkie działania dbamy o możliwie najwyższe zadowolenie Państwa ze świadczonych przez nas usług medycznych. Na bieżąco także wdrażamy nowe procedury i zasady, mające na celu usprawnić funkcjonowanie naszej Poradni, aby uczynić ją jeszcze bardziej Państwu przyjazną.

 

Temat: Tajemnica zawodowa

wszyscy pracownicy naszej Poradni mają pełną świadomość zaufania, jakim obdarzają nas Państwo korzystając z naszych usług oraz odpowiedzialności, jaka spoczywa na nas, by chronić Państwa prywatność. W związku z powyższym w naszej Poradni, zarówno lekarze, psycholodzy, jak również pozostali pracownicy zobowiązani są do zachowania w tajemnicy wszelkich informacji uzyskanych w trakcie leczenia i terapii.

 

Temat: Poufność

W naszych działaniach podstawowe znaczenie ma troska o klienta. Dbamy nie tylko o Państwa zdrowie, bezpieczeństwo, komfort, zadowolenie, ale również o zapewnienie Państwu należytej prywatności. Dlatego też uprzejmie informujemy, że nie udzielamy jakichkolwiek informacji oraz nie udostępniamy żadnej dokumentacji osobom trzecim bez wyraźnej Państwa zgody. W związku z tym prosimy o wypełnienie druku upoważnienia, jeśli chcecie Państwo, aby ktokolwiek z rodziny czy bliskich miał dostęp do Państwa poufnych danych znajdujących się w naszej Poradni.

 

Temat: Kodeks etyczny

W swojej pracy kierujemy się fundamentalnymi zasadami etyki zawartymi w

 

Temat: Podnoszenie kwalifikacji

Świadomi ciągłych zmian, odkryć i osiągnięć badawczych w dziedzinie psychiatrii, psychologii i psychoterapii systematycznie dbamy o podnoszenie naszych kwalifikacji, m. in. poprzez udział w różnych szkoleniach, warsztatach i konferencjach.

 

Temat: Psychoterapia

wszyscy psychoterapeuci, jak i certyfikowani terapeuci uzależnień w naszej Poradni prowadzą terapię zgodnie z najwyższymi standardami, poddając swoją pracę terapeutyczną superwizji u certyfikowanych superwizorów.

 

Temat: Dokumentacja

 • upoważnienia– jeśli chcą Państwo upoważnić kogoś bliskiego do odbioru w Państwa imieniu jakichkolwiek dokumentów uprzejmie prosimy o wypełnienie niniejszego druku upoważnienia. Jeżeli nie chcą Państwo nikogo upoważnić również prosimy o umieszczenie takiej informacji na wspomnianym druku. WAŻNE!!! Wydrukowany i wypełniony przez Państwa druk upoważnienia musi zostać osobiście podpisany w rejestracji Poradni. Prosimy o nie przynoszenie druków już podpisanych. Istnieje także możliwość wypełnienia upoważnienia w rejestracji naszej Poradni.
 • odbiór dokumentów– pragniemy uprzedzić wszystkie osoby upoważnione, jak również samych Państwa, iż odbierając jakiekolwiek dokumenty, zaświadczenia, druki należy posiadać przy sobie dokument ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport, prawo jazdy). Uprzejmie informujemy także, iż Poradnia nie wydaje oryginałów dokumentacji medycznej, a jedynie jej kserokopię, która na Państwa prośbę może być potwierdzona z oryginałem. Kserokopia dokumentacji jest gotowa dla Państwa do odbioru po uprzednio ustalonym w rejestracji terminie.
 • wykaz dokumentów potwierdzających prawo do korzystania ze świadczeń zdrowotnych w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia– w celu zapoznania się ze szczegółową listą dokumentów zapraszamytutaj.

 

Powrót do listy tematów

 

 

Zapraszamy do kontaktu:
Centrum Ikar
ul. Krynicka 33-35 I 55-555 Wrocław I tel. 71 311-16-58
Email: krynicka@centrumikar.pl
Certyfikat ISO 9001:
Darmowy dostęp do internetu WiFiDarmowy dostęp do internetu
przez sieć wifi.
Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej. - OK, zamknij